MAGNETI MARELLI, 718121201761, Задний фонарь
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 718121201761
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 718121201761
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 718121201761 |
| Опис | Задний фонарь |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 718121201761
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FORD | 6N1113A602AB , 1383603 |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 718121201761
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FPS | FP2807F2H |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 718121201761
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Тип ламп | W5W |
| Функція освітлювального приладу | с задним габаритным огнем |
| Функція освітлювального приладу | со светом фары заднего хода |
| Функція освітлювального приладу | с мигающим огнем |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без держателя лампы |
| Сторона встановлення | справа |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | с сигналом торможения |
| Функція освітлювального приладу | с задним противотуманным огнем |
| Тип ламп | W16W |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
