MAGNETI MARELLI, 718121201642, Задний фонарь
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 718121201642
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 718121201642
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 718121201642 |
| Опис | Задний фонарь |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 718121201642
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 6Y6945111B |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 718121201642
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TYC | 110314012 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 718121201642
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Кількість функцій лампи освітлення | 5 |
| Функція освітлювального приладу | с задним противотуманным огнем |
| Функція освітлювального приладу | с задним габаритным огнем |
| Функція освітлювального приладу | со светом фары заднего хода |
| Функція освітлювального приладу | с мигающим огнем |
| Тип ламп | P21 / 4W |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без держателя лампы |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Сторона встановлення | слева |
| Тип ламп | PY21W |
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 | без лампы накала |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | с сигналом торможения |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
