MAGNETI MARELLI, 714027100801, Задний фонарь
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 714027100801
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 714027100801
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 714027100801 |
| Опис | Задний фонарь |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 714027100801
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 3C8945094F |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 714027100801
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DPA | 99451788902 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 714027100801
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Секція / частина | внутренняя часть |
| Функція освітлювального приладу | с задним противотуманным огнем |
| Функція освітлювального приладу | со светом фары заднего хода |
| Сторона встановлення | справа |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Тип ламп | W16W |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | с держателем лампы |
| Тип ламп | H6Вт |
| Тип ламп | W21W |
