MAGNETI MARELLI, 714027040781, Задний фонарь
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 714027040781
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 714027040781
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 714027040781 |
| Опис | Задний фонарь |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 714027040781
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FIAT/ALFA/LANCIA | 51885548 |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 714027040781
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ALKAR | 2211348 , 2201348 |
| JOHNS | 3003872 |
| KLOKKERHOLM | 20130701A1 |
| TYC | 1111284012 |
| VAN WEZEL | 1604921 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 714027040781
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Функція освітлювального приладу | с задним противотуманным огнем |
| Функція освітлювального приладу | с задним габаритным огнем |
| Тип ламп | RY10W |
| Функція освітлювального приладу | Со светом световозвращателя |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Сторона встановлення | слева |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | с держателем лампы |
| Тип ламп | PY21W |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | Без света фары заднего хода |
| Функція освітлювального приладу | с сигналом торможения |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
