MAGNETI MARELLI, 714021701701, Ліхтар задній Skoda Octavia II 04-13 (L)
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 714021701701
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 714021701701
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 714021701701 |
| Опис | Ліхтар задній Skoda Octavia II 04-13 (L) |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 714021701701
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 1Z9945111A |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 714021701701
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ABAKUS | 6651917LUE |
| AND | 34945001 |
| JOHNS | 7121877 |
| KLOKKERHOLM | 75210717 |
| KSP | KSP00635REF , KSP00635 |
| TYC | 1112260012 |
| VAN WEZEL | 7623925 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 714021701701
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Функція освітлювального приладу | со светом фары заднего хода |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | с сигналом торможения |
| Функція освітлювального приладу | с задним противотуманным огнем |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без держателя лампы |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Тип ламп | W3W |
| Сторона встановлення | слева |
| Тип ламп | PY21W |
