MAGNETI MARELLI, 714021510801, Задний фонарь
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 714021510801
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 714021510801
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 714021510801 |
| Опис | Задний фонарь |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 714021510801
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VOLVO | 31395931 , 30796268 , 30796168 |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 714021510801
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ABAKUS | 7731940RUE |
| KLOKKERHOLM | 90220712 , 90220702A1 |
| VAN WEZEL | 5922922 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 714021510801
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Функція освітлювального приладу | Без заднего противотуманного огня |
| Тип ламп | H21Вт |
| Тип ламп | P21W |
| Функція освітлювального приладу | Без света фары заднего хода |
| Функція освітлювального приладу | с сигналом торможения |
| Функція освітлювального приладу | с задним габаритным огнем |
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 | с лампами накаливания |
| Сторона встановлення | справа |
| Тип ламп | PY21W |
| Секція / частина | внешняя часть |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
