MAGNETI MARELLI, 711307022675, Основная фара
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 711307022675
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 711307022675
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 711307022675 |
| Опис | Основная фара |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 711307022675
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 8E0941029BM |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 711307022675
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ALKAR | 2785503 |
| JOHNS | 1311096 |
| KLOKKERHOLM | 00280185A1 , 00280185 |
| TYC | 2011428152 |
| VAN WEZEL | 0326985M , 0326981 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 711307022675
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип ламп | W5W |
| колір покажчиків повороту | прозрачный |
| Функція освітлювального приладу | С противотуманной фарой |
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 | без регулятора для ксенона |
| Тип освітлювального приладу | ксеноновый |
| Тип ламп | D1S (Газоразрядная лампа) |
| Функція освітлювального приладу | с мигающим огнем |
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 | с мотором регулировки дальности света |
| Ліво-/правосторонній рух | для правостороннего движения |
| Сторона встановлення | слева |
| Тип ламп | PY21W |
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 | без лампы накала |
| Оснащення / обладнання | для транспортных средств с регулировкой дальности света(авт) |
| Тип ламп | P21W |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
