MAGNETI MARELLI, 350203063400, Фильтр, воздух во внутренном пространстве
Переглянути наявність і ціну для MAGNETI MARELLI, 350203063400
Показати автомобілі, де використовується MAGNETI MARELLI, 350203063400
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MAGNETI MARELLI |
| Номер | 350203063400 |
| Опис | Фильтр, воздух во внутренном пространстве |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MAGNETI MARELLI, 350203063400
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | JZW819653 , 1J0819644A , 1J0819644 |
Кроси для MAGNETI MARELLI, 350203063400
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ALPHA | AF5032A , AF5032 |
| ASAM | 101698 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | PAL24007 |
| BLUE PRINT | ADV182134 |
| BREMSI | FC0181C |
| HENGST FILTER | E900LC |
| KAMOKA | F500401 , 6080002 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013725 |
| MEAT & DORIA | 17083K |
| POLCAR | ASF2390 , AS2390 |
| SHAFER | SAK63 |
| TOPRAN | 108407 |
| VALEO | 698716 |
Характеристики деталі MAGNETI MARELLI, 350203063400
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Довжина 1 [мм] | 280 |
| Ширина 1 [мм] | 206 |
| Висота 1 [мм] | 30 |
| Виконання фільтра | Фильтр из активированного угля |
