LUK, 323 0724 10, Диск зчеплення
Переглянути наявність і ціну для LUK, 323 0724 10
Показати автомобілі, де використовується LUK, 323 0724 10
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LUK |
| Номер | 323 0724 10 (323072410) |
| Опис | Диск зчеплення |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LUK, 323 0724 10
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FORD | YL847550AD , RF1116460A , F32Z7550A , 4599435 , 3396879 , 3256393 |
| HYUNDAI/KIA | OR20716460H , 0K9A016460B , 0K01216460 , 0K01116460A , 0K01116460 |
| MAZDA | R20716460E , R20716460B , R20716460 , R20116460D , R20116460C , R20116460B , R20116460A , LF0316460A , H80516460 , FS0616460A , FS0616460 , FS0516460A , FS0216460A , FS0116460A , F86716460A , F32Z7550A , F0C67550BB , BP0116460A |
Кроси для LUK, 323 0724 10
| Бренд | Номер |
|---|---|
| AISIN | DZ030 , DZ016 |
| BORG & BECK | K00925 , HB09319 , HB08322 |
| EXEDY | MZD013U , MZD007US , KID104U |
| HERTH+BUSS | J2203033 , J2203021 , J2203018 , J2203015 , J2203013 , J2203012 , J2203011 |
| MOTORCRAFT | ECD1312 |
| POLCAR | VA803469 |
| SACHS | 1878994501 , 1878984301 , 1878600662 , 1862892002 , 1862892001 , 1862854002 |
| TRIPLE FIVE | VKD13336 , SD1854A , L030230H3680 , KD014 , 3023VLG03D , 3023VLG03 , 3023H3680 |
Характеристики деталі LUK, 323 0724 10
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 225 |
| Профіль маточини | 22,19X24,31 |
| Число зубців | 22 |
| Номер технічної інформації | TSFN |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
