LUCAS, LRS01750, Стартер
Переглянути наявність і ціну для LUCAS, LRS01750
Показати автомобілі, де використовується LUCAS, LRS01750
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LUCAS |
| Номер | LRS01750 |
| Опис | Стартер |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для LUCAS, LRS01750
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 23300VC10B , 23300VS40A , 23300VC101 |
Кроси для LUCAS, LRS01750
| Бренд | Номер |
|---|---|
| AS | S2042 |
| DENSO | N956 |
| HITACHI | 2506928 , S13551C , S13551 , S13551A , S13562B , S13562 |
| MEAT & DORIA | 5020689 |
| MSG REBUILDING | S13551A |
| PSH | 160556092270 , 160556092080 |
Характеристики деталі LUCAS, LRS01750
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга [В] | 12 |
| Потужність стартера [кВт] | 2,5 |
| Число зубців | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість різьбових отворів | 0 |
| ? фланця [мм] | 82,5 |
| Довжина 1 [мм] | 205 |
| Довжина 2 [мм] | 10 |
| Клема | M8 |
| Ідентифікаційний номер виконання штекерного роз'єму | Plug (75) |
| Довжина 3 [мм] | 23 |
| Напрямок обертання | по часовой стрелке |
