LPR, V2020V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, V2020V
Показати автомобілі, де використовується LPR, V2020V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | V2020V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, V2020V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 1S0615301 , 1S0615301H , 1S0615301L , 1S0615301J |
Кроси для LPR, V2020V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18158 |
| ABAKUS | 23103075 |
| ABE | C3W047ABE |
| ASAM | 102598 |
| ASHIKA | 60000943C , 60000943 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330089 |
| ATE | 24012202811 |
| BLUE PRINT | ADV184351 |
| BOSCH | 0986479776 |
| BREMSI | CD8184V |
| DENCKERMANN | B130655 |
| FEBI BILSTEIN | 43841 |
| JAPKO | 600943C , 600943 |
| JURID | 562727JC1 , 562727JC |
| KAMOKA | 103241 |
| MAXGEAR | 192856SPORT , 192856MAX , 192856 |
| METZGER | 6110682 |
| POLCAR | BS0986479776 |
| SAMKO | V2020V |
| SASIC | 6106258 |
| TOPRAN | 115930 |
| VALEO | 197579 |
Характеристики деталі LPR, V2020V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 256 |
| Висота [мм] | 36,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 64,9 |
| для артикула № | V2020V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
