LPR, V2018V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, V2018V
Показати автомобілі, де використовується LPR, V2018V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | V2018V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, V2018V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VAG | 7P6615302A |
Кроси для LPR, V2018V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18108 |
| ABE | C3W051ABE |
| ATE | 24013601241 |
| BLUE PRINT | ADV184331 |
| BOSCH | 0986479V02 , 0986479B13 |
| BREMSI | CD8019VRD |
| FEBI BILSTEIN | 44082 , 44080 |
| JURID | 563245JC1 |
| KAMOKA | 103353 |
| MAXGEAR | 192704SPORT , 192704 |
| METZGER | 6110854 |
| SAMKO | V2018V |
Характеристики деталі LPR, V2018V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 360 |
| Висота [мм] | 68,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 36 |
| для артикула № | V2018V |
| Мінімальна товщина [мм] | 34 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Кількість отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
