LPR, V1484V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, V1484V
Показати автомобілі, де використовується LPR, V1484V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | V1484V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, V1484V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VOLVO | 31400739 , 31262706 , 2724037 , 2724032 , 272403 , 946133 |
Кроси для LPR, V1484V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17404 |
| ABE | C3V019ABE |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330057 |
| BLUE PRINT | ADF124361 |
| BOSCH | 0986479210 |
| BREMSI | CD7163V |
| DENCKERMANN | B130395 |
| FEBI BILSTEIN | 18044 |
| JURID | 562244JC1 , 562244JC |
| KAMOKA | 1032326 |
| MAXGEAR | 191296SPORT , 191296MAX , 191296 |
| METZGER | 6110561 |
| POLCAR | S710042 , BS0986479210 |
| SAMKO | V1484V |
| STELLOX | 60204841VKSX |
| VALEO | 186789 |
| ZIMMERMANN | 610370152 , 610370120 |
Характеристики деталі LPR, V1484V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 286 |
| Висота [мм] | 50,2 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | V1484V |
| Гальмівна система | ATE |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
