LPR, V1002V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, V1002V
Показати автомобілі, де використовується LPR, V1002V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | V1002V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, V1002V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| VOLVO | 31262489 , 306573015 , 306573013 , 30657301 |
Кроси для LPR, V1002V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17408 |
| ABE | C3V126ABEP , C3V025ABEP , C3V025ABE |
| ATE | 24013001161 |
| BLUE PRINT | ADF124336 , ADBP430043 |
| BOSCH | 0986479202 |
| DENCKERMANN | B130399 |
| FEBI BILSTEIN | 43965 , 171503 |
| JURID | 563432JC1 , 562217JC1 , 562217JC |
| KAMOKA | 1032742 |
| MAXGEAR | 191835SPORT , 191835MAX , 191835 |
| METZGER | 6110559 |
| POLCAR | S710159 |
| SAMKO | V1002V |
| STELLOX | 60209958KSX |
| VALEO | 197373 |
| ZIMMERMANN | 610370752 , 610370720 |
Характеристики деталі LPR, V1002V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 336 |
| Висота [мм] | 51 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 30 |
| Мінімальна товщина [мм] | 27 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | V1002V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
