LPR, T2981V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2981V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2981V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2981V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2981V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351206040 , 4351206020 , 435120603 , 4351206031 , 4351207020 , 4351233040 , 4351233041 , 4351233042 , 4351233060 , 4351233080 , 4351233090 , 4351244021 , 4351244010 , 4351206030 , 4351244011 , 4351244020 , 4351233043 |
Кроси для LPR, T2981V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17618 , 16220 |
| ASHIKA | 6002275C , 6002275 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | T60125 |
| BLUE PRINT | ADT34378 , ADT343191 |
| BOSCH | 0986479R58 , 0986478632 |
| BREMSI | CD6501V |
| DENCKERMANN | B130388 |
| FEBI BILSTEIN | 108672 , 108437 |
| JAPKO | 60275C , 60275 |
| JURID | 561676JC |
| MAXGEAR | 192562SPORT , 192562 |
| METZGER | 6110624 |
| POLCAR | S710277 |
| PROFIT | 50100501 |
| SAMKO | T2981V |
| SASIC | 6106063 |
| STELLOX | 60201137VKSX |
| VALEO | 297279 , 197166 |
Характеристики деталі LPR, T2981V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 275 |
| Висота [мм] | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| для артикула № | T2981V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
