LPR, T2971V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2971V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2971V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2971V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2971V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351233050 , 4351233020 , 4351206010 |
Кроси для LPR, T2971V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16552 |
| ASHIKA | 6002291C |
| BLUE PRINT | ADT34377 |
| BOSCH | 0986478726 |
| BREMSI | CD6702V |
| JAPKO | 60291C |
| MAXGEAR | 192546SPORT , 192546 |
| POLCAR | BS0986478726 |
| SAMKO | T2971V |
| SASIC | 6106091 |
| STELLOX | 60204547VKSX |
| VALEO | 197167 |
Характеристики деталі LPR, T2971V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 255 |
| Висота [мм] | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| для артикула № | T2971V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити122.96 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
