LPR, T2661V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2661V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2661V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2661V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2661V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351269015 , 4351260100 , 4351260040 , 4351269016 , 4351269040 , 4351260011 |
Кроси для LPR, T2661V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15654 |
| BLUE PRINT | ADT34335 |
| BREMSI | CD6347V |
| FEBI BILSTEIN | 26067 |
| JAPKO | 60234C |
| JURID | 561444JC |
| MAXGEAR | 192581SPORT , 192581 |
| SAMKO | T2661V |
| STELLOX | 60204522VSX |
| VALEO | 186637 |
Характеристики деталі LPR, T2661V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 302 |
| Висота [мм] | 48 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 100 |
| для артикула № | T2661V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
