LPR, T2611V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2611V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2611V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2611V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2611V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351220240 , 4351212260 , 4351212290 , 4351212310 , 4351212320 , 4351212330 , 4351212340 , 4351212490 , 4351212250 , 4351220310 , 94846350 , 94851806 , 4351212440 |
Кроси для LPR, T2611V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15895 |
| ASHIKA | 6002288 , 6002248 |
| BLUE PRINT | ADT34379 , ADT34339 |
| BOSCH | 0986479R75 , 0986478385 |
| BREMSI | CD6413V |
| FEBI BILSTEIN | 26064 |
| JAPKO | 60288C , 60288 , 60266C , 60248C , 60248 |
| JURID | 561490JC |
| KAMOKA | 103826 |
| POLCAR | BG2424 |
| SAMKO | T2611V |
| STELLOX | 60204526VKSX |
| VALEO | 186511 |
Характеристики деталі LPR, T2611V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 238 |
| Висота [мм] | 48 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 54 |
| для артикула № | T2611V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
