LPR, T2301V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2301V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2301V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2301V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Кроси для LPR, T2301V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15856 |
| BREMSI | CD6405V |
| VALEO | 186506 |
Характеристики деталі LPR, T2301V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 243 |
| Висота [мм] | 48 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 54 |
| для артикула № | T2301V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
