LPR, T2074V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2074V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2074V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2074V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2074V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SUBARU | 4351212710 |
| TOYOTA/LEXUS | 4351212710 |
Кроси для LPR, T2074V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18060 |
| ASHIKA | 60022014C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | 09909612 |
| BLUE PRINT | ADT343220 |
| BOSCH | 0986479W13 , 0986479767 |
| FEBI BILSTEIN | 108515 |
| JAPKO | 602014C |
| JP GROUP | 4863105300 |
| JURID | 562702JC1 , 562702JC |
| KAMOKA | 103076 |
| METZGER | 6110577 |
| POLCAR | BG4277 |
| SAMKO | T2074V |
| SASIC | 6106133 |
| STELLOX | 60204580VKSX |
| VALEO | 197728 |
Характеристики деталі LPR, T2074V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 275 |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| для артикула № | T2074V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
