LPR, T2067V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2067V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2067V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2067V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2067V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351226130 |
Кроси для LPR, T2067V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16656 |
| BLUE PRINT | ADT343251 |
| BOSCH | 0986479T45 , 0986479A95 |
| BREMSI | CD7441V |
| CIFAM | 8001574 |
| JURID | 562838JC |
| MAXGEAR | 194753 |
| SAMKO | T2067V |
Характеристики деталі LPR, T2067V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 285 |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 100,1 |
| для артикула № | T2067V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
