LPR, T2063V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2063V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2063V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2063V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2063V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351235321 , 4351235320 , 435120K100 , 4351235322 |
Кроси для LPR, T2063V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18189 |
| ASHIKA | 6002285C , 60022044C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | T60304 |
| BLUE PRINT | ADT343275 , ADT343219 |
| BOSCH | 0986479W47 , 0986479U19 , 0986479T80 , 0986479T36 , 0986479R46 , 0986479G19 |
| BREMSI | CD8606V |
| FEBI BILSTEIN | 108411 |
| JAPKO | 60285C , 602044C |
| JP GROUP | 4863105100 |
| JURID | 563321J , 563183JC , 563129JC1 , 563129JC |
| KAMOKA | 103042 |
| MAXGEAR | 194774 , 192244SPORT , 192244 |
| SAMKO | T2063V |
Характеристики деталі LPR, T2063V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| для артикула № | T2063V |
| Діаметр [мм] | 318,5 |
| Висота [мм] | 67,4 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 107,5 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
