LPR, T2058V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2058V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2058V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2058V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2058V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4351274010 |
Кроси для LPR, T2058V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17939 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | 09907612 |
| BLUE PRINT | ADT343222 |
| BOSCH | 0986479616 |
| BREMSI | CD7710V |
| CIFAM | 8001266C |
| FEBI BILSTEIN | 108587 |
| JURID | 562602JC1 , 562602JC |
| KAMOKA | 103070 |
| MAXGEAR | 192352SPORT , 192352 |
| METZGER | 6110660 |
| SAMKO | T2058V |
| SASIC | 6106278 |
| STELLOX | 60209980KSX |
| VALEO | 672539 , 197490 |
Характеристики деталі LPR, T2058V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 255 |
| Висота [мм] | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| для артикула № | T2058V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
