LPR, T2056V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2056V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2056V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2056V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2056V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 435120D220 , 435120D230 , 4351252120 , 435120D190 , 435120D090 |
Кроси для LPR, T2056V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17748 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | T60265 |
| BLUE PRINT | ADT343269 |
| BOSCH | 0986479R88 , 0986479431 , 0986479430 |
| BREMSI | CD7779V |
| DENCKERMANN | B130421 |
| FEBI BILSTEIN | 27467 |
| JURID | 562455JC |
| MAXGEAR | 192462SPORT , 192462 |
| METZGER | 6110496 |
| POLCAR | BS0986479430 |
| SAMKO | T2056V |
| SASIC | 6106125 |
| STELLOX | 60201468SX |
| VALEO | 672749 , 197147 , 196086 |
| ZIMMERMANN | 590280852 , 590280820 |
Характеристики деталі LPR, T2056V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 255 |
| Висота [мм] | 46,3 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| для артикула № | T2056V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
