LPR, T2034V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2034V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2034V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2034V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2034V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DAIHATSU | 43512B1050000 , 43512B1050 , 4351297202000 , 4351297202 |
Кроси для LPR, T2034V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17076 |
| ASHIKA | 6006614C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | D09725 |
| ATE | 24011601301 |
| BLUE PRINT | ADD64322 |
| BOSCH | 0986479C18 , 0986479592 , 0986479352 |
| BREMSI | CD7394V |
| FEBI BILSTEIN | 28443 |
| JAPKO | 60614C |
| JURID | 562814JC1 , 562814JC |
| KAMOKA | 103069 |
| MAXGEAR | 192480SPORT , 192480 |
| METZGER | 6110980 |
| SAMKO | T2034V |
| STELLOX | 60201341SX |
| VALEO | 197380 |
Характеристики деталі LPR, T2034V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 234 |
| Висота [мм] | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 16 |
| Мінімальна товщина [мм] | 15 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| для артикула № | T2034V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
