LPR, T2000V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, T2000V
Показати автомобілі, де використовується LPR, T2000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | T2000V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, T2000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| TOYOTA/LEXUS | 4243160270 , 4243160201 , 4243160200 , 4243160190 , 4243160130 |
Кроси для LPR, T2000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16891 , 16645 |
| ABE | C42029ABE |
| ASHIKA | 6102209C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | 09931402 |
| ATE | 24011807091 |
| BAW | 024008012 |
| BLUE PRINT | ADT343129 , ADT343124C |
| BOSCH | 0986479S36 , 0986479R57 |
| BREMSI | CD8215V , CD7743V |
| DENCKERMANN | B130616 |
| FEBI BILSTEIN | 108393 |
| JAPKO | 61209C |
| JURID | 562738JC1 , 562738JC |
| KAMOKA | 1031067 |
| MAXGEAR | 192464SPORT , 192464 |
| PROFIT | 50102015 |
| SAMKO | T2000V |
| STELLOX | 60204575VKSX |
| VALEO | 297295 |
Характеристики деталі LPR, T2000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 312 |
| Висота [мм] | 68 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 106 |
| для артикула № | T2000V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
