LPR, S7012V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, S7012V
Показати автомобілі, де використовується LPR, S7012V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | S7012V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, S7012V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DAEWOO | 4144106211 |
| SSANGYONG | 4144105110 , 4144106210 |
Кроси для LPR, S7012V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17015 |
| ASHIKA | 600S000C |
| BLUE PRINT | ADG04330C , ADG04330 |
| BOSCH | 0986478967 |
| BREMSI | CD7346V |
| JAPKO | 60S00C |
| JURID | 562904JC , 562904J1 |
| MAXGEAR | 192529SPORT , 192529 |
| SAMKO | S7012V |
| STELLOX | 60201269KSX , 60201269SX |
| VALEO | 197195 |
Характеристики деталі LPR, S7012V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 278 |
| Висота [мм] | 40 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 88 |
| для артикула № | S7012V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
