LPR, S7001V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, S7001V
Показати автомобілі, де використовується LPR, S7001V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | S7001V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, S7001V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SSANGYONG | 4144108030 |
Кроси для LPR, S7001V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17716 |
| ASHIKA | 600SS01C , 600SS01 |
| BLUE PRINT | ADG043121 |
| BOSCH | 0986479416 |
| BREMSI | CD7605V |
| JAPKO | 60S01C , 60S01 |
| JURID | 563053JC |
| MAXGEAR | 192468SPORT , 192468 |
| STELLOX | 60201565KSX , 60201565SX |
Характеристики деталі LPR, S7001V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 294 |
| Висота [мм] | 32,7 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 88 |
| для артикула № | S7001V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
