LPR, S5000V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, S5000V
Показати автомобілі, де використовується LPR, S5000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | S5000V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, S5000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SUZUKI | 5531184E00 , 5531186G02000 , 5531186G02 , 5531184E01000 , 5531184E01 |
Кроси для LPR, S5000V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17540 |
| ASAM | 102102 |
| ASHIKA | 6008817C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330063 , K01655 |
| BLUE PRINT | ADZ94327 |
| BOSCH | 0986479E75 , 0986479370 |
| BREMSI | CD7509V |
| FEBI BILSTEIN | 28160 |
| GENERAL MOTORS | 93179462 , 93176389 , 4707288 , 4706749 |
| JAPKO | 60817C |
| JP GROUP | 4763101200 |
| JURID | 562308JC1 , 562308JC |
| MAXGEAR | 191045SPORT , 191045MAX , 191045 |
| METZGER | 6110245 |
| SAMKO | S5000V |
| SASIC | 6106081 |
| TOPRAN | 207987 |
| VALEO | 186805 |
| ZIMMERMANN | 540249020 , 430260420 |
Характеристики деталі LPR, S5000V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 252,5 |
| Висота [мм] | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 17 |
| Мінімальна товщина [мм] | 15 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| для артикула № | S5000V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
