LPR, S4228V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, S4228V
Показати автомобілі, де використовується LPR, S4228V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | S4228V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, S4228V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SUBARU | 26300FE010 , 23610AC040 , 26300AE02A , 26300AE061 , 26300FE011 , 26300FE040 , 26300SA000 , 26300SA001 , 26310AC040 , 26310AC041 , 26300AE060 |
| TOYOTA/LEXUS | SU00300586 |
Кроси для LPR, S4228V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17020 |
| ABAKUS | 23103121 |
| ASHIKA | 6007725C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | 09905107 |
| ATE | 24012401961 |
| BLUE PRINT | ADT343311 , ADS74318 |
| BOSCH | 0986478977 |
| BREMSI | CD7175V |
| DENCKERMANN | B130461 |
| JAPKO | 60725C |
| JURID | 562677JC1 , 562677JC |
| KAMOKA | 1032350 |
| MAXGEAR | 191255SPORT , 191255 |
| METZGER | 6110750 |
| PROFIT | 50101175 |
| SAMKO | S4228V |
| STELLOX | 60204412VKSX |
| VALEO | 672803 , 197775 , 196087 |
Характеристики деталі LPR, S4228V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 294 |
| Висота [мм] | 57 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 58 |
| для артикула № | S4228V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
