LPR, S4051V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, S4051V
Показати автомобілі, де використовується LPR, S4051V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | S4051V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Кроси для LPR, S4051V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15653 |
| ASHIKA | 6007702C , 6007702 |
| BREMSI | CD6399V |
| JAPKO | 60702C , 60702 |
| MAXGEAR | 192588SPORT , 192588 |
| POLCAR | BS0986478392 |
Характеристики деталі LPR, S4051V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 212 |
| Висота [мм] | 37 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Мінімальна товщина [мм] | 15,5 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| для артикула № | S4051V |
| Гальмівна система | SUMITOMO |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
