LPR, R1511V, Гальмівний диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1511V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1511V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1511V |
| Опис | Гальмівний диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1511V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DACIA | 6001548578 |
| NISSAN/INFINITI | 7711130038 , 7701204228 , 4020600QAA |
Кроси для LPR, R1511V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16150 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330009 |
| BLUE PRINT | ADN143114 |
| BOSCH | 0986479B21 , 0986479833 , 0986478124 |
| BREMSI | CD7096V |
| DENCKERMANN | B130028 |
| FAST | FT31125 |
| FEBI BILSTEIN | 09073 |
| JURID | 561997JC1 , 561997JC |
| MAXGEAR | 190796SPORT , 190796MAX , 190796 |
| METZGER | 6110551 |
| POLCAR | BS0986479B21 |
| PROFIT | 50101096 |
| SAMKO | R1511V |
| STELLOX | 60203910VKSX |
| VALEO | 886208 , 297208 , 186208 |
Характеристики деталі LPR, R1511V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 259 |
| Висота [мм] | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20.6 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17,7 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| для артикула № | R1511V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
