LPR, R1461V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1461V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1461V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1461V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1461V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| JEEP | 52008440 , 05015965AA , 052005000 , 052007710 , 052008264 , 052008440 , 5015965AA , 52005000 , 52008264 , 52007710 |
| RENAULT | 8952008264 , 8952007710 |
Кроси для LPR, R1461V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16556 |
| ATE | 24012407021 |
| BLUE PRINT | ADA104331 |
| BOSCH | 0986479386 |
| BREMSI | CD7027V |
| CIFAM | 8001051C |
| FEBI BILSTEIN | 170071 |
| JURID | 563068JC , 562802JC1 , 562802JC |
| MAXGEAR | 191813SPORT , 191813 |
| METZGER | 6110653 |
| POLCAR | BS0986479386 |
| PROFIT | 50101027 |
| SAMKO | R1461V |
| STELLOX | 60209306VKSX , 60209306VSX |
| VALEO | 186690 |
Характеристики деталі LPR, R1461V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 280 |
| Висота [мм] | 81,5 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24.5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,7 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| для артикула № | R1461V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
