LPR, R1301V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1301V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1301V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1301V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1301V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| RENAULT | 7701204828 , 7700842131 , 7700813549 , 7701204304 , 7701206339 , 8201464598 , 7711130038 , 7700780892 , 7701205653 |
Кроси для LPR, R1301V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16150 |
| AIC | 53636 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330009 |
| BLUE PRINT | ADN143114 |
| BOSCH | 0986479B21 , 0986479833 , 0986478124 |
| BREMSI | CD7096V |
| CIFAM | 800549C |
| DENCKERMANN | B130028 |
| FAST | FT31125 |
| FEBI BILSTEIN | 09073 |
| JURID | 561997JC1 , 561997JC |
| KAMOKA | 1032192 |
| MAXGEAR | 190796SPORT , 190796MAX , 190796 |
| METZGER | 6110551 |
| POLCAR | S710005 , BS0986479B21 |
| PROFIT | 50101096 |
| SAMKO | R1301V |
| SASIC | 4004268J |
| STELLOX | 60203910VKSX |
| TOPRAN | 700180 |
| VALEO | 886208 , 297208 , 186208 |
| ZIMMERMANN | 470240952 |
Характеристики деталі LPR, R1301V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 259 |
| Висота [мм] | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20.6 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17,7 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| для артикула № | R1301V |
| Гальмівна система | TRW |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
