LPR, R1291V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1291V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1291V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1291V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1291V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| JEEP | 3251156 , 8303251156 , J3251156 , 9883251156 |
Кроси для LPR, R1291V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16048 |
| BOSCH | 0986478694 |
| BREMSI | CD6367V |
Характеристики деталі LPR, R1291V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22.2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,7 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| для артикула № | R1291V |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Висота [мм] | 77 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
