LPR, R1060V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1060V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1060V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1060V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1060V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DACIA | 402066300R |
Кроси для LPR, R1060V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 18161 |
| ABAKUS | 23103126 |
| ASHIKA | 6000032C |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330281 |
| ATE | 24012301191 |
| BLUE PRINT | ADR164330 |
| BOSCH | 0986479F65 , 0986479779 |
| DENCKERMANN | B130698 |
| FEBI BILSTEIN | 40075 |
| GOODREM | RM3161 |
| JAPKO | 60032C |
| JURID | 562658JC1 , 562658JC |
| KAMOKA | 103576 |
| MAXGEAR | 192236SPORT , 192236MAX , 192236 |
| METZGER | 6110683 |
| POLCAR | BS0986479779 |
| PROFIT | 50102501 |
| SAMKO | R1060V |
| SASIC | 6104031 |
| VALEO | 672772 , 197500 |
| ZIMMERMANN | 470243952 , 470243920 |
Характеристики деталі LPR, R1060V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 269 |
| Висота [мм] | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22.4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,8 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | R1060V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
