LPR, R1010V, Гальмівний диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, R1010V
Показати автомобілі, де використовується LPR, R1010V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | R1010V |
| Опис | Гальмівний диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, R1010V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| RENAULT | 8200046548 , 7701207897 |
Кроси для LPR, R1010V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17654 |
| ABE | C3R038ABE |
| ASAM | 102592 |
| ASHIKA | 60000705C , 60000705 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330133 |
| BLUE PRINT | ADR164317 |
| BOSCH | 0986479209 |
| BREMSI | CD7513V |
| DENCKERMANN | B130597 |
| FEBI BILSTEIN | 30697 |
| JAPKO | 600705C , 600705 |
| JURID | 562410JC1 , 562410JC |
| KAMOKA | 1033026 |
| MAXGEAR | 191331SPORT , 191331MAX , 191331 |
| METZGER | 6110377 |
| POLCAR | BS0986479209 |
| PROFIT | 50101513 |
| SAMKO | R1010V |
| SASIC | 6104011 |
| STELLOX | 60203947VSX , 60201443KSX , 60201443SX |
| VALEO | 672936 , 197241 |
| ZIMMERMANN | 470242352 , 470242320 |
Характеристики деталі LPR, R1010V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21,8 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| для артикула № | R1010V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
