LPR, O1481V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1481V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1481V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1481V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1481V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DAEWOO | 96238673 , 96218420 |
Кроси для LPR, O1481V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16926 |
| ASHIKA | 600W008C , 600W008 |
| ATE | 24012407231 |
| BLUE PRINT | ADG04329C , ADG04329 |
| BREMSI | CD7192V |
| FEBI BILSTEIN | 23539 |
| JAPKO | 60W08C , 60W08 |
| JURID | 562907JC |
| MAXGEAR | 191259SPORT , 191259 |
| PROFIT | 50101192 |
| SAMKO | O1481V |
| STELLOX | 60205006VKSX |
Характеристики деталі LPR, O1481V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 256 |
| Висота [мм] | 47,1 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| для артикула № | O1481V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
