LPR, O1261V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1261V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1261V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1261V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1261V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SAAB | 4241428 |
Кроси для LPR, O1261V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16213 |
| ASHIKA | 60000420C , 60000420 |
| BOSCH | 0986478717 |
| FEBI BILSTEIN | 10745 |
| GENERAL MOTORS | 90374545 , 569047 , 90442513 |
| JAPKO | 600420C , 600420 |
| JURID | 561694JC |
| MAXGEAR | 191250SPORT , 191250 |
| POLCAR | BS0986478717 |
| SAMKO | O1261V |
| VALEO | 186496 |
| ZIMMERMANN | 430146852 , 430146820 |
Характеристики деталі LPR, O1261V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 284 |
| Висота [мм] | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| для артикула № | O1261V |
| Гальмівна система | ATE |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
