LPR, O1251V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1251V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1251V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1251V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1251V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| ISUZU | 8943619271 , 8941723761 , 8943619270 , 8941733450 , 8941733440 , 94172376 , 9941723761 , 9943619271 , 8943724350 |
Кроси для LPR, O1251V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15971 |
| ABE | C39001ABE |
| ASHIKA | 6009909C , 6009909 , 6009900C |
| BLUE PRINT | ADZ94302 |
| BOSCH | 0986478596 |
| BREMSI | CD6385V |
| FEBI BILSTEIN | 10750 |
| GENERAL MOTORS | 94372435 , 94172376 , 569801 |
| JAPKO | 60909C , 60909 , 60900C |
| JURID | 561643JC |
| MAXGEAR | 192635SPORT , 192635 |
| POLCAR | BS0986478596 |
| SAMKO | O1251V |
| VALEO | 186488 |
Характеристики деталі LPR, O1251V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 257 |
| Висота [мм] | 36 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20,6 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 88 |
| для артикула № | O1251V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
