LPR, O1091V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1091V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1091V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1091V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Кроси для LPR, O1091V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15819 |
| BOSCH | 0986478265 |
| BREMSI | CD6188V |
| CIFAM | 800194 |
| DENCKERMANN | B130023 |
| FEBI BILSTEIN | 04844 |
| GENERAL MOTORS | 90223919 , 90271134 , 569039 |
| JURID | 561406JC |
| KAMOKA | 103376 |
| MAXGEAR | 191169SPORT , 191169 , 190740SPORT , 190740 |
| POLCAR | BG2384 |
| PROFIT | 50100188 |
| SAMKO | O1091V |
| STELLOX | 60203611VKSX |
| VALEO | 186192 , 186191 |
Характеристики деталі LPR, O1091V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 258 |
| Висота [мм] | 58 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| для артикула № | O1091V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
