LPR, O1061V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1061V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1061V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1061V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1061V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| DAEWOO | 96215669 , 90121445 |
Кроси для LPR, O1061V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15770 |
| AIC | 53620 |
| ASAM | 74895 , 50037 |
| ASHIKA | 6009910C , 6009910 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | P330072 , P330038 |
| BLUE PRINT | ADG04325 |
| BOSCH | 0986479S98 , 0986479B84 , 0986479190 , 0986478192 |
| BREMSI | CD7279V , CD6151V |
| BUICK (SGM) | 93281952 |
| DENCKERMANN | B130219 |
| FEBI BILSTEIN | 02806 |
| GENERAL MOTORS | 90511111 , 90008006 , 90008032 , 569054 , 569031 |
| GOODREM | RM3144 , RM3013 , RM3074 |
| JAPKO | 60910C , 60910 |
| JURID | 563019JC1 , 563019JC , 561248JC1 , 561248JC |
| KAMOKA | 103302 |
| MAXGEAR | 190818SPORT , 190818MAX , 190818 , 190805SPORT , 190805MAX , 190805 |
| METELLI | 230790C |
| METZGER | 6110257 , 6110038 |
| POLCAR | S710028 |
| PROFIT | 50100151 |
| SAMKO | O1061V |
| SASIC | 9004380J |
| STELLOX | 60203608VKSX |
| TOPRAN | 200942 |
| VALEO | 297188 , 197350 , 186790 , 186188 |
| ZIMMERMANN | 430145452 , 430145420 , 185395220 |
Характеристики деталі LPR, O1061V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 236 |
| Висота [мм] | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| для артикула № | O1061V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
