LPR, O1045V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1045V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1045V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1045V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1045V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SAAB | 93188445 |
Кроси для LPR, O1045V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17811 |
| BLUE PRINT | ADW194326 |
| BOSCH | 0986479A24 |
| BREMSI | CD7909V |
| FEBI BILSTEIN | 44131 |
| GENERAL MOTORS | 93188445 , 569154 |
| JURID | 562579JC1 , 562579JC |
| KAMOKA | 103104 |
| MAXGEAR | 194677SPORT , 194677 |
| SAMKO | O1045V |
Характеристики деталі LPR, O1045V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| для артикула № | O1045V |
| Діаметр [мм] | 345 |
| Висота [мм] | 45,3 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 29.9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 27,5 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
