LPR, O1016V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1016V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1016V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1016V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, O1016V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| FIAT/ALFA/LANCIA | 93171778 , 71772548 , 468364900 , 46836490 |
| SAAB | 93192627 , 93188378 , 9191336 , 569114 , 12762291 |
Кроси для LPR, O1016V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17371 |
| ABE | C4X018ABE |
| ATE | 24012002391 |
| BLUE PRINT | ADA104356 |
| BOSCH | 0986479S27 , 0986479142 |
| BREMSI | CD7289V |
| DENCKERMANN | B130426 |
| FEBI BILSTEIN | 23545 |
| GENERAL MOTORS | 569114 , 93171778 , 9191336 |
| JURID | 562220JC1 , 562220JC |
| MAXGEAR | 191304SPORT , 191304MAX , 191304 |
| METZGER | 6110362 |
| POLCAR | BS0986479142 |
| SAMKO | O1016V |
| STELLOX | 60201428SX |
| TOPRAN | 206859 |
| VALEO | 186882 |
| ZIMMERMANN | 430149652 , 430149620 |
Характеристики деталі LPR, O1016V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 292 |
| Висота [мм] | 41,4 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 19.9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Кількість отворів | 7 |
| Діаметр центрування [мм] | 65,5 |
| для артикула № | O1016V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
