LPR, O1008V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, O1008V
Показати автомобілі, де використовується LPR, O1008V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | O1008V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Кроси для LPR, O1008V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17539 |
| ABE | C3X035ABE |
| ASHIKA | 60000417C , 60000417 |
| ATE | 24012801641 |
| BLUE PRINT | ADA104334 |
| BOSCH | 0986479143 |
| BREMSI | CD7237V |
| DENCKERMANN | B130451 |
| FEBI BILSTEIN | 44130 |
| GENERAL MOTORS | 93171606 , 93175606 , 1842193 , 24435132 , 90589781 , 569005 |
| JAPKO | 600417C , 600417 |
| JURID | 562390JC1 |
| KAMOKA | 1031125 |
| MAXGEAR | 191318SPORT , 191318 |
| METZGER | 6110251 |
| POLCAR | S710344 |
| SAMKO | O1008V |
| VALEO | 197361 |
Характеристики деталі LPR, O1008V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 314 |
| Висота [мм] | 45,2 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25 |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| для артикула № | O1008V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити255.61 грн.
-
2934.18 грн.2394.90 грн.
- 539.29 грн.Купити -
123.98 грн.103.06 грн.
- 20.92 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
