LPR, N2711V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2711V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2711V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2711V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2711V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 4020602N01 , 4020602N00 , 4020609G03 , 402062S400 , 402062S401 , 402065T500 |
Кроси для LPR, N2711V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16054 |
| ASHIKA | 6001180C , 6001143C |
| BLUE PRINT | ADN14337 , ADN143115 |
| BOSCH | 0986479T74 , 0986479605 |
| BREMSI | CD6601V , CD6443V |
| JAPKO | 60180C , 60143C |
| MAXGEAR | 192409SPORT , 192409 |
| SAMKO | N2711V |
| VALEO | 197559 |
Характеристики деталі LPR, N2711V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 260 |
| Висота [мм] | 38 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 81 |
| для артикула № | N2711V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
