LPR, N2631V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2631V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2631V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2631V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2631V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 4020603N00 , 4020601G00 , 4020601G03 , 4020601G01 |
Кроси для LPR, N2631V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16020 |
| ASHIKA | 6001131C |
| BLUE PRINT | ADN14325 |
| BREMSI | CD6421V |
| CIFAM | 8001616 |
| JAPKO | 60131C |
| KAMOKA | 1031142 |
| SAMKO | N2631V |
| VALEO | 186700 |
Характеристики деталі LPR, N2631V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 250 |
| Висота [мм] | 37 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 81 |
| для артикула № | N2631V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
