LPR, N2611V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2611V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2611V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2611V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 40206D4001 |
Кроси для LPR, N2611V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 16040 |
| ASHIKA | 6001187C , 6001187 |
| JAPKO | 60187C , 60187 |
| SAMKO | N2611V |
Характеристики деталі LPR, N2611V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 274 |
| Висота [мм] | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | N2611V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
| Сторона встановлення | передний мост |
-
Купити255.61 грн.
-
Купити3051.53 грн.
-
Купити129.08 грн.
Мастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити236.73 грн.
-
Купити236.73 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити250.00 грн.
-
Купити188.78 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити164.29 грн.
-
Купити124.49 грн.
-
Купити158.16 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити156.12 грн.
-
Купити124.49 грн.
