LPR, N2161V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2161V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2161V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2161V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2161V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 4020615E01 , 4020615 , 4020615E00 , 4020651E01 , 40206150 |
Кроси для LPR, N2161V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 15888 |
| ASHIKA | 6001127C , 6001127 |
| BREMSI | CD6234V |
| JAPKO | 60127C , 60127 |
| PROFIT | 50100234 |
| VALEO | 186478 |
Характеристики деталі LPR, N2161V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 250 |
| Висота [мм] | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Кількість отворів | 4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | N2161V |
| Гальмівна система | AKEBONO |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
