LPR, N2023V, Тормозной диск
Переглянути наявність і ціну для LPR, N2023V
Показати автомобілі, де використовується LPR, N2023V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Номер | N2023V |
| Опис | Тормозной диск |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для LPR, N2023V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| NISSAN/INFINITI | 43206EB300 |
Кроси для LPR, N2023V
| Бренд | Номер |
|---|---|
| A.B.S. | 17886 |
| ASHUKI BY PALIDIUM | N01428 |
| BOSCH | 0986479533 |
| FEBI BILSTEIN | 108440 |
| JURID | 562782JC1 , 562782JC |
| MAXGEAR | 191872SPORT , 191872 |
| POLCAR | BS0986479533 |
| SAMKO | N2023V |
| STELLOX | 60201389KSX , 60201389SX |
| VALEO | 197645 |
Характеристики деталі LPR, N2023V
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр [мм] | 307 |
| Висота [мм] | 63 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16 |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| для артикула № | N2023V |
| Тип гальмівного диска | с внутренней вентиляцией |
-
Купити256.92 грн.
-
2949.23 грн.2407.18 грн.
- 542.05 грн.Купити -
124.62 грн.103.59 грн.
- 21.03 грн.КупитиМастило універсальне BOND VETRIX VASELINE GREASE аерозоль 140 мл
-
Купити237.95 грн.
-
Купити237.95 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити251.28 грн.
-
Купити189.74 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити165.13 грн.
-
Купити123.59 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити156.92 грн.
-
Купити123.59 грн.
